2000 yılında endüstriyel mutfak ekipmanları imalatı alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuş bir firmayız.Belirli bir süre bu alanda faaliyet gösterdikten sonra, değişen koşullar ve bize gelen talepler sonucunda seyyar araba imalatı işine girmiş bulunduk. İlk olarak İstanbul' un Eminönü bölgesinde bulunan seyyar arabaların imalatını gerçekleştirmeye başladık.Ürünlerimizin beğenilmesi ve seyyar araba imalatının yaygınlaşması ile birlikte faaliyetlerimizi yavaş yavaş bu alana kaydırdık. 

        İstanbul'un Eminönü bölgesi dışındaki farklı bölgelerine de seyyar araba imalatına başladık.Birçok belediye ile seyyar araba imalatı konusunda ortak çalışmalar gerçekleştirdik. Farklı ebatta, renkte ve şekillerde seyyar arabaların imalatını yaptık.Sadece seyyar araba değil, belirli bir süre Magic Corn firmasının stantlarının yapımını üstlendik.Daha sonra gelen talepler sonucunda farklı kullanım amacına yönelik seyyar tezgahların yapımına başladık. Seyyar satıcılar dışında birçok şahısa da ürünlerini güzel bir şekilde sergileyebilmesi için teşhir amaçlı seyyar arabalar, tezgahlar yaptık.

        Geldiğimiz noktada engin bilgi ve tecrübeye sahip, kaliteli ürünler sunan, kuvvetli bir bilgi birikimi olan, birçok ürünün yapımını gerçekleştirmiş ve sürekli kendini geliştiren bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz.

Adres:

Demirtaş mahallesi. Murat Efendi sokak. No: 34
Eminönü / Fatih / İstanbul

Telefon:

+90 212 513 29 54
+90 212 513 26 45
+90 539 251 03 08
+90 532 642 56 07

E-posta:

somutimalat@gmail.com

This web page was made with Mobirise